Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE MY VILLA EDEN

RESIDENCE MY VILLA EDEN


Tato rezidence je pravou perlou pro ty, kteří preferují prožít dovolenou v klidném prostředí. Moderní architektura a ubytování v 16 komfortně zařízených apartmánech přispěje k příjemně prožité dovolené. Apartmány jsou umístěny ve třech vilkových budovách obklopených trávníkem, spoustou barevných květů a exotických stromků. My Villa Eden je situována v krásné části proslulé turistické lokality Capo Vaticano – Torre Ruffa.

POLOHA
- pláž 300 m
- letiště 60 km Lamezia Terme
- městečko 1 km Ricadi, 7 km Tropea
- nákupní možnosti 500 m

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY
- bazén se slunečníky, lehátky a terasou s panoramatickým výhledem na moře
- bar, dětský koutek a parkoviště

PLÁŽ: Volně přístupná i soukromá písčitá pláž s oblázky, obklopená skalnatými útesy, je vzdálena pouhých 300 m od střediska.

UBYTOVÁNÍ
Kompletně zařízené apartmány mají kuchyňský kout, klimatizaci, televizi a vlastní příslušenství. Apartmány v přízemí mají verandu, v 1. patře terasu.
Apartmán pro 2-4 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem a 1 lůžkem. Možnost přistýlky (příplatek viz tabulka).
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s pohovkou pro 1-2 osoby. Osoby na 3. a 4. lůžku jsou za příplatek (viz tabulka).
Apartmán pro 2-6 osob (trilo): Ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou a obývací pokoj s jednolůžkovým rozkládacím křeslem nebo ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s jednolůžkovým rozkládacím křeslem. Některé apartmány mají podkrovní místnost s nižším stropem se 3 lůžky. Osoby na 5. a 6. lůžku jsou za příplatek (viz tabulka).
Apartmán pro 4-6 osob (trilo S): Typ Stromboli View se nachází v 1.patře s výhledem na ostrov Stromboli. Ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou a samostatným lůžkem nebo se 2 lůžky a jednolůžkovým rozkládacím křeslem a obývací pokoj s jednolůžkovým rozkládacím křeslem. Osoby na 5. a 6. lůžku jsou za příplatek (viz tabulka).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 den (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU