Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VULCANO BLU RESIDENCE

VULCANO BLU RESIDENCE


Rezidenční komplex, nacházející se na velmi vyhledávaném a atraktivním ostrově Vulcano, úplně odlišném od ostatních Liparských ostrovů. Ostrov Vulcano je vyhledáván pro svou charakteristickou černou pláž sopečného charakteru a jedinečné jezírko s léčivými prameny a bahnem. Z ostrova Vulcano se můžete během dne vypravit lodí i na okolní Eolské ostrovy. Doporučujeme zejména návštěvu ostrova Lipari a Stromboli. Rezidence Vulcano Blu leží přímo u moře s malou pláží a je obklopena hustou středomořskou vegetací.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén u moře a hotelová pláž, parkoviště, zdarma možnost odvozu z přístavu a také odvozu do centra městečka  vzdáleného 1 km. Za poplatek je možné navštívit ozdravné centrum (lázně), potápění, pronájem tenisových kurtů a sportovních hřišť, loděk, kol, šlapadel a zúčastnit se organizovaných výletů ke kráterům a na okolní Liparské ostrovy. Možnost objednání polopenze za příplatek € 24 osoba/den nebo snídaně € 6 osoba/den.
APARTMÁNY jsou zrenovované, mají televizi, kuchyňský kout a vlastní příslušenství. Přízemní apartmány mají verandu a zahrádku, v 1. patře terasu.
APARTMÁNY PRO 2 - 4 OSOBY (mono): Obývací místnost s manželským lůžkem a kuchyňským koutem uvnitř nebo na zastíněné verandě. Možnost klimatizace (zdarma na vyžádání). Za příplatek v tabulce možnost 3. a 4. lůžka.
APARTMÁNY PRO 2 - 6 OSOB (bilo): Ložnice s manželským lůžkem a obývací místnost s 2 lůžky a kuchyňským koutem uvnitř nebo na zastíněné verandě. Za příplatek v tabulce možnost 5. a 6. lůžka anebo klimatizace.
APARTMÁNY PRO 4 - 8 OSOB (bilo) je dvoupodlažní s verandou a zahrádkou: Obývací pokoj s 2 lůžky, dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Možnost klimatizace zdarma na vyžádání. V 1. patře je dvoulůžkový pokoj s balkonem a koupelna. Za příplatek v tabulce možnost 7. a 8. lůžka v 1.patře.
APARTMÁNY PRO 4 - 6 OSOB (trilo): 2 dvoulůžkové pokoje a obývací místnost s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU