Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL ANNY ***

HOTEL ANNY ***


Tento hotel se nachází přímo u dlouhé plážové promenády proslulého turistického letoviska Lido di Jesolo. Hotel je situován na klidném místě, přímo v centru Lido di Jesolo, které se v těchto místech každý večer promění v pěší zónu. Písčitá pláž je vzdálena pouhých 30 m od hotelu. Z nedalekého přístavu se každodenně organizují lákavé výlety lodí přímo do centra Benátek až k proslulému náměstí San Marco.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Restaurace, bar, TV sál, recepce, výtah, parkoviště a privátní hotelová pláž, kde je pro každý pokoj připraven 1 slunečník, lehátko a plážové křeslo.
HOTELOVÉ POKOJE mají vlastní příslušenství, telefon, klimatizaci/topení, trezor a televizi se satelitním vysíláním.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€) Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích, se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí a plážový servis. Jednolůžkový pokoj: příplatek € 8/den. Postýlka: € 8/den. Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Pobyt: libovolný (min. 3 noci). Zvířata: zakázána. Pláž: 30 m, hotelová, písčitá. Plážový servis: zdarma 1 slunečník a plážové křeslo. Parkoviště: € 5/noc, před hotelem (do vyčerpání míst). Žel. stanice: S. Dona´ (20 km). Letiště: Venezia (35 km).
SLEVY NA 3. A 4. LŮŽKU: zdarma děti do 1 roku, 50 % děti 1-2 let, 25 % děti 2-9, 10 % dospělí.
PROVÉST OBJEDNÁVKU