Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL ARAGONESE ***

HOTEL ARAGONESE ***


Popis: příjemný rodinný hotel nacházející se v obci Ischia Ponte. Jen několik minut pěší chůze odděluje hotel od historického centra městečka, impozantního Aragonského hradu a od moře. Výhodou je klidná, ale zároveň centrální pozice. Vzdálenost od nejbližší písčité pláže cca 600 m vzdálenost od hist. centra cca 400 m, nad hotelem autobusová zastávka a potraviny, tabák. 
Nejbližší písčité pláže je Spiaggia dei Pescatori a nedaleko je také pláž Cartaromana, kde do moře pramení teplé termální prameny a je odtud krásný výhled na protilehlý Aragonský hrad.
Pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství, telefon, TV, většina balkón nebo terasu. Pokoje s výhledem na bazén nebo panoramatický výhled za příplatek € 3 osoba/den.
Stravování: snídaně - kontinentální (pečivo, máslo, marmeláda, suchary, salám/šunka, sýr; káva, kapučíno, čaj, mléko, džus, na vyžádání vejce, ovoce atd.) Večeře -  servírovaná,  jednotné menu (první chod, druhý chod s přílohou, desert; na vyžádání možná variace).
Služby: společenská místnost s televizí, restaurační hala, venkovní termální bazén 34°C s vybavenou terasou, bar, sluneční terasa.
SKUPINY: květen a říjen, dále možný i červen, červenec a září - vše na vyžádání.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Delegát  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU