Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE IL GABBIANO

RESIDENCE IL GABBIANO


Tato rezidence se nachází pouhých 100 m od krásné pláže, v těsné blízkosti Parco Emiri. Nabízíme vám pobyt v moderní třípatrové budově se třemi vchody, v níž jsou umístěny apartmány. Ke každému z nich patří prostorná terasa lákající ke klidnému večernímu posezení při sklence výborného chlazeného italského vína, které si můžete levně zakoupit v blízkých obchodech. V nich najdete vedle základních potravin i širokou nabídku dalších místních specialit – klobásy, které jsou pro Kalábrii typické a velmi oblíbené po celé Itálii, dále vynikající a zaručeně čerstvé sýry a širokou nabídku ovoce a zeleniny. Milovníci ryb zde najdou speciální obchody s rybami, které si mohou zakoupit především po ránu, když se rybáři vracejí s plnými sítěmi. Jistě neodoláte ani návštěvě pravého italského půldenního trhu, který se koná každé pondělí v těsné blízkosti rezidence. Služby nabízejí i blízké restaurace, ve kterých si můžete zajistit stravování, a ochutnat tak pravou jihoitalskou kuchyni. Pláže jsou v této oblasti dlouhé, převážně písčité, s nedalekými skalnatými útesy a romantickými zátokami, které přímo zvou k potápění. Příjemnou procházkou obchodním centrem se dostanete až do starobylého jádra městečka Scalea, jehož dominantou je stará obranná věž Talao, která sloužila k obraně města před nájezdy saracénských pirátů, a řada historických kostelů a paláců.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Veřejně přístupné i privátní pláže, kde je možné si pronajmout slunečníky, lehátka, šlapadla, surfy a kánoe. Dále je zde malá recepce , parkoviště, bar, pizzerie a různé obchůdky.
APARTMÁNY jsou jednoduše a prakticky zařízeny. Každý má k dispozici kompletně vybavený kuchyňský kout, koupelnu se sprchou a WC, terasu s výhledem na moře, hory nebo na městečko.
Apartmán pro 2-4 osoby (trilo): Skládá se z ložnice s manželským lůžkem a z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a velkým balkonem. Dále je zde pokoj s palandou a koupelna.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Delegát Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: spotřebu el. proudu, plynu a vody.
Povinný poplatek: závěrečný úklid apartmánu € 70 (úhrada na místě)
Plážový servis: volně přístupná nebo soukromá pláž za poplatek 1 slunečník a 1 lehátko a 1 plážové křeslo € 5/den (květen, červen a září), € 7 (červenec), € 10 (srpen)
Ložní prádlo: vlastní nebo za příplatek € 10/osoba/výměna (nutno objednat předem, úhrada na místě)
Pobyt: libovolný (min. 7 dní)
Kauce: € 70, vratná
Malá zvířata: povolena, příplatek € 30
Parkoviště: zdarma, před rezidencí až do vyčerpání míst
Žel. stanice: Scalea (1,5 km)
Letiště: Lamezia Terme (120 km), Napoli (210 km), možnost transferu - viz ceník str. 2
Letecká doprava: www.smartwings.com, www.wizzair.com
Autobusová doprava: z ČR od 4400 Kč (zpáteční jízdenka), 2900 Kč (jednosměrná)
.
SPECIÁLNÍ SLEVA 10 % u 14denního pobytu, 15% u 21denního pobytu (slevy není možné kombinovat).

PROVÉST OBJEDNÁVKU