Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE MAJESTIC

RESIDENCE MAJESTIC


Zcela ideálně umístěná rezidence - nachází se v klidném prostředí, přímo v centru turisty velmi oblíbeného města Scalea - místo obdařené klidem a pohodou a zároveň jen několik málo metrů od jeho okouzlujícího středověkého jádra. Oblíbená rezidence Majestic nabízí ubytování v prostorných apartmánech s velkým balkonem nebo terasou. Pláže vulkanického původu tvoří skalnaté útesy a rozličná romantická zákoutí, kam je možno doplavat nebo dojet na vodních šlapadlech. Každé dopoledne se v blízkosti rezidence koná ovocný a zeleninový trh se zaručeně čerstvými a kvalitními produkty za výhodné ceny. Celý objekt se třemi vchody je oplocený a uvnitř se nachází bar s příjemným posezením v zahradě.

POLOHA
- pláž 550 m
- letiště 120 km Lamezia Terme, 210 km Napoli
- městečko 0 m Scalea
- nákupní možnosti 50 m

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY
- recepce, bar se zahrádkou
- výtah
- parkoviště
- v blízkosti rezidence je mnoho rozmanitých obchodů a různé druhy zábavy

PLÁŽ: Na 550 m vzdálenou písčitou a oblázkovou pláž s nedalekými útesy se dostanete velice příjemnou procházkou obchodním centrem městečka. Můžete si vybrat ze širokého výběru soukromých i volně přístupných pláží.

UBYTOVÁNÍ
Apartmány jsou prostorné, velmi prakticky a funkčně zařízeny. Každý apartmán má velký balkon nebo terasu, vybavenou kuchyňku, koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC.
Typ A – pro 2-3 osoby (bilo): Obývací pokoj s 1 lůžkem a kuchyňským koutem a ložnice s manželským lůžkem.
Typ B – pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, dále je zde ložnice s manželským lůžkem.
Typ C – pro 2-5 osob (super bilo): Velký obývací pokoj s jedno- a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a kuchyňka.
Typ D – pro 4-6 osob (trilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou pohovkou a kuchyňkou, dále je zde ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 lůžky.
Typ E – pro 4 osoby (super trilo): Obývací pokoj s jednolůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s 1 lůžkem nebo rozkládací pohovkou a kuchyňka.
Typ F – pro 4-7 osob (quadri): Velký obývací pokoj s jedno- a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, dále jsou zde 2 dvoulůžkové pokoje a kuchyňka.
Typ G – pro 4-8 osob (quadri): Velký obývací pokoj se 2 dvoulůžkovými rozkládacími pohovkami, ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkový pokoj a kuchyňka.
Typ H – pro 8 osob (penta): Velký obývací pokoj se 2 jednolůžkovými rozkládacími pohovkami, 2 ložnice s manželskými lůžky, dvoulůžkový pokoj a kuchyňka.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Delegát Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádáníTYP A (2/3)TYP B (2/4)TYP C (2/5)TYP D (4/6)TYP E (4)TYP F (4/7)TYP G (4/8)TYP H (8)
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: spotřebu el. proudu, plynu, vody a závěrečný úklid apartmánu.
Plážový servis: volně přístupná pláž, možnost pronájmu slunečníků a lehátek na soukromých plážích. Pronájem 1 slunečníku, lehátka a plážového křesla na pláži rezidence sodvozem zdarma. Cena € 5/den (červen a září), € 8/den (červenec), € 10 (srpen).
Ložní prádlo: vlastní nebo za příplatek € 8/osoba/výměna (nutno objednat předem, úhrada na místě)
Pobyt: libovolný (min. 7 dní)
Kauce: € 50, vratná
Malá zvířata: povolena, příplatek € 20
Parkoviště: zdarma, uvnitř rezidence až do vyčerpání míst
Žel. stanice: Scalea (500 m)
Letiště: Lamezia Terme (120 km), Napoli (210 km), možnost transferu - viz ceník str. 2
Letecká doprava: www.smartwings.com, www.wizzair.com
Autobusová doprava: z ČR od 4400 Kč (zpáteční jízdenka), 2900 Kč (jednosměrná)
SPECIÁLNÍ SLEVA 5 % u 14denního pobytu.
(slevy není možné kombinovat).
VÝHODNÁ POLOHA

PROVÉST OBJEDNÁVKU