Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE HOTEL EOLO ****

RESIDENCE HOTEL EOLO ****


Nový aparthotel s bazénem, situovaný na panoramatickém místě přímo v lokalitě Capo Vaticano. Hotel Eolo zajišťuje bezplatný odvoz na jednu z nejkrásnějších pláží Kalábrie, která je vzdálená cca 600 m. Jen pár metrů odtud se nacházejí úchvatné vyhlídky, kde se můžete pokochat nezapomenutelnými pohledy na pobřeží Capo Vaticano a na Sicílii.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén pro dospělé a pro děti s hydromasáží, se slunečníky a lehátky, recepce, TV sál, restaurace, bar, Wi-Fi, minimarket (200 m). Na hotelové pláži jsou k dispozici různá vodní plavidla. Hosté mají možnost přikoupit si stravování v hotelové restauraci. Příplatek za polopenzi činí € 16/osoba/den, děti 3-10 let € 12, zdarma děti do 3 let (nutno objednat předem, úhrada v CK). Příplatek za obědy při plné penzi € 5/osoba/den. Nápoje se hradí na místě.
APARTMÁNY jsou nově zařízené, mají klimatizaci zdarma, televizi se satelitním vysíláním, balkony se zahradním nábytkem s výhledem na moře nebo na bazén, kompletně vybavený kuchyňský kout a koupelnu s fénem.
Apartmán pro 2 osoby (bilo): Pokoj s manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem.
Apartmán pro 4 osoby (trilo): Pokoj s manželským lůžkem a pokoj se 2 lůžky nebo palandou.
Apartmán pro 4-8 osob (trilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, pokoj s manželským lůžkem a pokoj se 2 lůžky nebo palandou. Možnost 1-2 přistýlek (příplatek viz tabulka).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU